Back to Top
 
 
 


محصولات

اگر قبلاً ثبت نام کرده اید ، لطفاً از اینجا وارد شوید

جزئیات صورتحساب
جهت صدور فاکتور
افزودن / ویرایش جزئیات صورتحساب
جزئیات حمل و نقل
همان صورتحساب
افزودن / ویرایش جزئیات حمل و نقل
نام مدل قیمت مقدار مالیات تخفیف جمع
 
 
 

روش ارسال انتخاب شده

ارسال انتخاب نشده

لطفا یک نحوه ارسال انتخاب کنید

نتیجه بهای کالا
جمع
0 ﷼
0 ﷼
یادداشت ها و درخواست های خاص
شرایط و قوانین خدمات

شرایط و خدمات

 

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات مدرسه یار

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی مدرسه یار به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات مدرسه یار است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مدرسه یار از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات مدرسه یار اقدام کند.

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود 

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات مدرسه یار استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به مدرسه یار ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که ما به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
توجه داشته باشید که شماره های مندرج در قسمت تماس با ما تنها شماره‌هایست که مدرسه یار از طریق آن با کاربران و مشتریان خود ارتباط برقرار می کند . بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان مدرسه یار ، با هر شماره دیگری غیر 02156366898 تخلف و سوء استفاده از نام مدرسه یار است و در صورت دریافت چنین تماس هایی ، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ما اطلاع دهید. 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
مدرسه یار به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات مدرسه یار ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط مدرسه یار جزئی از اموال فروشگاه ما محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه مدرسه یار است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

- روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه 08:30 الی 18:30 و پنج شنبه 09:00 الی 13:00 هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت به وسیله ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. مدرسه یار همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در مدرسه یار به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای مدرسه یار محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای ما محفوظ است. مدرسه یار در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مدرسه یار جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، با توجه به اینکه اکثر سفارش ها از طریق پست ارسال می شود تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

- در رابطه با سرویس تحویل فروشگاه اینترنتی مدرسه یار ، سفارش درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تحویل داده می‌شود.

خرید فایل

خرید فایل از "مدرسه یار " هیچگونه حق مالکیتی برای خریدار ایجاد نکرده و فایل خریداری شده صرفاً جهت چاپ در آن واحد تجاری می باشد. (خریدار می تواند از مشتری خود بابت فایل هزینه طراحی یا هزینه ویرایش دریافت کند).

 درصورتیکه که برای کسب و کار خود سامانه آنلاین نظیر سایت، کانال تلگرام و... راه اندازی نموده اید می بایست نکات زیر را رعایت کنید:

  • قرار دادن فایل لایه باز در سامانه ممنوع می باشد.
  • تصاویر  درج شده در سامانه می بایست با کیفیت پایین باشند، به طوریکه قابلیت چاپ نداشته باشند.
  • شما صرفاً مجاز به درج پیش نمایش فایل ها به قصد چاپ آنها ،‌ در سامانه آنلاین می باشید و فروش فایل لایه باز(همچنین تصویر با کیفیت فایل) و اخذ هزینه طراحی یا هزینه ویرایش از طریق سامانه ممنوع می باشد. (توجه کنید اخذ هزینه طراحی یا هزینه ویرایش فایل در مراکز تجاری فیزیکی بلامانع است)
  • در صورتیکه مشتری سامانه قصد چاپ طرح را نداشت و صرفا فایل لایه باز طرح یا تصویر با کیفیت طرح (با ویرایش یا بدون ویرایش) را درخواست نمود می بایست مشتری را به مدرسه یار هدایت کنید.

- "مدرسه یار" هچگونه مسئولیتی در قبال غلط املایی طرح ها نداشته و غلط گیری نهایی به عهده خریدار می باشد .
- پس از خرید فایل لینک دانلود تا 5 روز معتبر بوده و در صورت عدم دانلود هچگونه مسئولیتی متوجه "مدرسه یار" نمی باشد.
- مسئولیت حفاظت از فایل های خریداری شده به عهده مشتری می باشد و درصورت پاک شدن فایل ها از روی سیستم شخصی کاربران ، هیچگونه مسئولیتی متوجه "مدرسه یار" نمی باشد.

هنوز حساب کاربری ندارید؟ اکنون ثبت نام کنید!

وارد حساب خود شوید