Back to Top
 
 
 


محصولات

418-1.jpg
418-2.jpg
418-3.jpg
418-4.jpg
418-5.jpg
418-6.jpg

سربرگ اداری 1000 برگی در 6 طرح

قیمت فروش 11,500,000 ﷼
PDFچاپ

توضیحات محصول
سربرگ ها یا Letter Head ها ، همان کاغذهایی هستند که برای نگارش نامه های رسمی و سازمانی یا برای اشخاص حقیقی ( اما باز به صورت رسمی ) مورد استفاده قرار می گردند. سربرگ ها یا کاغذهای A4 هستند یا در برخی موارد A5 و به ندرت در سایز دیگری تهیه می گردند.شما می توانید با سفارش این محصول سربرگ اداری در سایز A5 را در تیراژ 1000 برگی با نام و مشخصات مدرسه خود دریافت نمائید .

سربرگ اداری مدارس

سربرگ ها یا Letter Head ها ، همان کاغذهایی هستند که برای نگارش نامه های رسمی و سازمانی یا برای اشخاص حقیقی (اما باز به صورت رسمی) مورد استفاده قرار می گردند. سربرگ ها یا کاغذهای A4 هستند یا در برخی موارد A5 و به ندرت در سایز دیگری تهیه می گردند.
در طراحی سربرگ معمولا از دو سایز A4 و A5 استفاده می شود. سایز a5 بیشتر برای مکاتبات کوتاه و درون سازمانی مناسب است و بیشتر مورد استفاده مدارس و مراکز آموزشی قرار می گیرد.
در طراحی سربرگ اطلاعاتی چاپ می شود همچون: آرم ، نام سازمان محل درج تاریخ و شماره و پیوست، نشانی پستی، آدرس ، آدرس سایت، تلفن و فکس‌
شلوغی بیش از حد باعث نازیبا شدن سربرگ می شود.

شما می توانید با سفارش این محصول سربرگ اداری در سایز A5  را در تیراژ 1000 برگی با نام و مشخصات مدرسه خود دریافت نمائید .

  • اندازه سربرگ : 

A5 

  • جنس سربرگ :

برگه تحریر 80 گرم

  • مزایا سربرگ : 

 1- اندازه مناسب

2- قابلیت اختصاصی بودن طرح و امکان اضافه کردن لوگو و نام مدرسه

  • راهنمای سفارش:

تعداد سفارش در این محصول حداقل 1000 عدد می باشد لذا تعداد محصول را 1 قرار دهید . 

در آخرین مرحله ی سفارش خود در قسمت تائید سفارش کد طرح مدنظر خود را که در ذیل عکس های محصول قرار دارد و همچنین مشخصاتی که باید در سربرگ ذکر شود ( مثل  نام مرکز آموزشی ، مقطع ، آدرس و کدپستی، شماره تلفن ، آدرس ایمیل و آدرس سایت ) را نوشته تا سفارش شما انجام شود .

 

با توجه به اختصاصی بودن محصول زمان تحویل 7 روز کاری می باشد . 

 برای آشنایی با روش های ارسال کالا اینجا را مطالعه نمائید . 

هنوز حساب کاربری ندارید؟ اکنون ثبت نام کنید!

وارد حساب خود شوید