راهنمای ثبت نام در فروشگاه مدرسه یار

کاربر گرامی از اینکه قصد عضویت و استفاده از خدمات مدرسه یار را دارید از شما سپاسگزاریم. برای ثبت نام ابتدا باید روی گزینه "ثبت نام" واقع در منوی بالای سایت سمت چپ کلیک نموده و در پنچره ظاهر شده اطلاعات خواسته شده را وارد نمائید و دکمه ثبت را بزنید

 

 

  • در مرحله اول ابتدا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمائید.
  • در مرحله دوم نام کاربری که از این پس با آن در سایت شناخته می شوید را وارد نمائید.
  • در مرحله سوم رمز عبوری را که می خواهید برای ورود به سایت اختصاص دهید وارد نمایید و در بخش بعدی یعنی "تائید رمز عبور" دوباره دقیقا همان رمز را وارد نمایید.
    لطفا دقت داشته باشید :

    -  رمز عبور باید دست کم متشکل از  6 کاراکتر باشد.
    -  سعی کنید از حروف فارسی برای رمز عبور خود استفاده ننمایید.

    -  انتخاب حروف به تنهایی و یا عدد به تنهایی برای رمز عبور امکان پذیر است اما  جهت امنیت بیشتر سعی کنید از ترکیب حروف انگلیسی و عدد استفاده نمایید.

  • در مرحله ی آخر "پست الکترونیک"(ایمیل) خود را بصورت کامل وارد نمایید و در بخش بعدی یعنی "تائید پست الکترونیک" دوباره دقیقاً همان ایمیل را وارد نمایید.

    لطفا توجه داشته باشید:

    -  پست الکترونیکی خود را بدون www. وارد نمایید.
    -  لینک فعال سازی حساب کاربری به ایمیل شما ارسال می گردد.

لطفا توجه داشته باشید :

قبل از کلیک روی گزینه ثبت نام از صحت اطلاعات وارد شده به ویژه ایمیل داده شده اطمینان حاصل نمایید.

پس از ثبت نام ایمیل فعال سازی حساب کاربری شما به پست الکترونیکی ثبت شده توسط شما ارسال می گردد 


در صورتی که ایمیل فعال سازی را در اینباکس خود دریافت ننمودید حتما پوشه اسپم یا جانک میل خود را نیز بررسی نموده و در صورت وجود ایمیل فعال سازی در این پوشه روی گزینه نات اسپم (Not Spam) کلیک نمایید.

 

پس از کلیک روی لینک فعال سازی حساب کاربری به سایت ارجاع داده خواهید شد و می توانید با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد پنل کاربری خود در سایت شوید. توجه داشته باشید کلیک روی لینک فعال سازی فقط برای اولین بار نیاز است و از این پس فقط با درج نام کاربری و رمز عبور خود در صفحه ورود به سایت همواره می توانید به پنل کاربری خود در سایت وارد شوید اما تا زمانی که روی لینک مورد نظر یک بار کلیک نکرده باشید حساب کاربری شما غیرفعال بوده و امکان ورود به سایت را نخواهید داشت.